• Mirë se vini në Tiranë
  • Mirë se vini në Tiranë

MIRESEVINI NE TIRANE

Miresevini ne Tirane edhe te Hotel Millennium.Pika me e forte eshte cilesia e sherbimit te pakrahasueshem, nje sherbim i apasiunuar italian ...

Hotel ne Tirane | Dhomat ne Hotel Millennium Tirane
Dhoma
Dhoma

Carcafet jane italiane, dhe gjithmone te sapo lare. Sherbimet higjenike pastrohen dhe dizinfektohen perdite, dhe personeli i pastrimit eshte shume i sakte.

Hotel ne Tirane – Sherbimet e Hotel Millennium
Sherbimet
Sherbimet

CILESI PA KOMPROMISE.QELLIMI YNE ESHTE TE JU SIGUROJME SHERBIMIN ME TE MIRE.DESHIROJME QE QENDERIMIN TUAJ TE JETE I PAHARRUESHEM EDHE PER KETE QELLIM KEMI VENDOSUR TE JU OFROJME SHERBIMET ME TE MIRA PER NEVOJAT TUAJA

Itinerare ne Tirane dhe Shqiperi –Hotel Millennium
Itineraret
Itineraret

Shqiperia eshte nje qytet magjepes dhe terheqes: ne kete faqe ju propozojme itineraret me te frekuentuara per te zbuluar me shum tiranen dhe rrethinat e saj.

I plus del nostro Hotel

KRYESORE DHE UNIKE

POZICIONI

Hoteli ndodhet ne qender te tiranes,ne rrugen e njohur si pedonale qe lidh Fortesen e Giustinianit me sheshin Skenderbej.

PIKA JONE ME E FORTE?

MIKEPRITJA

Ne hotelin tone flitet njekosishte Italisht, Anglisht,Frengjisht,Spanjisht dhe greqisht,dhe recepsioni esht i hapaur 24 ore ne 24 per te siguruar nje sherbim te persosur klienteve tane te shtrenjte.

SHTRESAT E PERDORURA JANE ITALIANE,GJITHEMONE TE FRESKETA E TE LARA NE LAVANDERITE TONA

Dhomat

Dhomat tona jane te ajrosura dhe esenciale per ti ofruar klientit atmosferen e duhur te komoditetit dhe relaksit qe eshte i nevojshem pas nje dite te lodhshme dedikuar vizites se qytetit ose takimeve te punes.

flamurtare tonë?

MENGJEZI

Mengjezi eshte i perfshire ne cmimin e dhomes qe normalisht konsumohet ne ambjentin e mengjezit ose ne ambjent te hapur nese eshte nje kohe ose stine e bukur; mund te konsumohet edhe ne dhome nese kerkohet nga klienti.

Itineraret
Cosa vedere a Tirana in due giorni
Çfarë duhet të shohim në Tiranë në dy ditë

Në këtë udhëtim ju do të zbuloni bukuritë më interesante të Tiranës

Video spote
Per prenotime:

Tel. +35542251935 - Celular +355699597629